biel w Idolo.pl  (25)

Galerie zdjęć biel (9)

 • Letnia kolekcja Mango
  artykuł 0 2.21

  Wyśnione lato? Białe, delikatne, ażurowe, kobiece… Taka jest najnowsza kolekcja firmy Mango prezentowana przez śliczną rosyjską modelkę Annę Seleznevą. więcej »

 • Anielska biel
  artykuł 0 2.82

  Subtelna, delikatna biel w wiosenno-letnim sezonie zawsze znajduje swoich sprzymierzeńców. Imponująco wygląda w wersji total look – anielsko i eterycznie. Z drugiej strony warto ją... więcej »

 • Moda z ulicy - stylizacje w bieli
  artykuł 0 3.05

  Biel jest jak modowy bumerang, który powraca każdego roku na wiosnę i lato. Nie mogło jej zabraknąć i w tym sezonie. Łączymy ją z pastelami, printami i neonami. A dla odważnych - wersja... więcej »

 • Black or white – kolekcja Gatta Bodywear w dwóch kolorach
  artykuł 0 3.00

  Wydaje się, że biel w modzie jest od zawsze. Natomiast czerń na salony, w czasie barwnej belle époque, wprowadziła Coco Chanel, która uważała, że nikt nie wyróżnia się z tłumu bardziej niż... więcej »

 • Czerń i biel od Averly London!
  artykuł 0 2.81

  Averly London to ultra kobiece, nowoczesne kolekcje ubrań damskich, inspirowane stylem londyńskiej ulicy. W kolekcji marki można znaleźć wiele sukienek w klasycznym czarno-białym wydaniu. To... więcej »

 • Jesień w duo-kolorze
  artykuł 0 2.70

  Biało-czarne stylizacje od lat inspirują projektantów mody. Kojarzone z elegancją i powściągliwością często wymykają się z klasycznych ram projektowania i błyszczą na wybiegach oraz na... więcej »