bgn w Idolo.pl  (18)

Galerie zdjęć bgn (12)

 • Stylizacje Idolo - lata 70-te w kolorze
  artykuł 1 2.14

  Trendy lat 70-tych rozkwitają jesienią! Tego roku nie zapominamy o kolorze, wciąż ma grać pierwsze skrzypce, jednak z delikatną dozą stateczności. Stylizacje zalewają się wzorami i... więcej »

 • Stylizacje Idolo - moda ciążowa
  artykuł 13 3.43

  Zbliżający się wrzesień obfituje w mamusie, które są blisko rozwiązania. Duży, okrągły brzuszek zaczyna sprawiać drobne problemy garderobie, a nadrzędną zasadą staje się wygoda. Na szczęście... więcej »

 • Stylizacje Idolo - masywny look
  artykuł 0 3.68

  Z drobnym sentymentem do trendów militarnych pozostała z nami słabość do oliwkowej zieleni. Nadchodzący sezon pokochał również ciężkie buty i subtelne kurtki okraszone ćwiekami. Kobieca... więcej »

 • Wiosenne stylizacje Idolo
  artykuł 1 2.70

  W galeriach sklepowych półki aż uginają się od nowych kolekcji. Co nie oznacza, że łatwo skomponować ciekawy, wiosenny strój. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy interesujące propozycje,... więcej »

 • BGN za połowę ceny!
  artykuł 4 2.84

  Zawsze informujemy Was o interesujących promocjach i znacznych obniżkach cen kolekcji marek. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia ekskluzywna marka BGN od 12 grudnia 2009 w... więcej »

 • BGN na jesień i zimę 2009/2010
  artykuł 0 3.25

  Najnowsza kolekcja BGN Jesień-Zima 09/10 łączy w sobie zarówno elementy przeszłości jak i futurystycznego jutra tworząc globalną, zdecydowaną kobiecą postać. David Zanola - projektant marki... więcej »