beyoncé w Idolo.pl  (12)
 • Kolekcja Beyonce House of Dereon
  artykuł 0 4.27

  Kolekcja Beyonce pod hasłem „House of Deréon” wpisuje się doskonale w jesienne trendy. Zwierzęcy motyw, aztecki wzór, ognisty burgund – to wszystko zobaczyć możemy w... więcej »

 • Kolorowe chusty w stylu Pin-up Girl znów w modzie!
  artykuł 2 2.33

  Wróciła moda na bandany! Kolorowe chustki na głowie noszą takie gwiazdy jak Beyonce, Selena Gomez i Rihanna, a w Polsce Patricia Kazadi i Marina Łuczenko. Wokalistki wiążą je w stylu kultowych... więcej »

 • Kreacje gwiazd na American Music Awards 2011
  artykuł 0 2.90

  Już po raz kolejny rozdano American Music Awards, nagrody mierzone przede wszystkim ilością sprzedanych albumów i singli. Triumfowały Adele i Taylor Swift. Obie wokalistki zdobyły po trzy... więcej »

 • Beyoncé w Harper's Bazaar
  artykuł 0 2.23

  Beyoncé już dawno nie wzbudzała takich sensacji. Piosenkarka zaszła w ciążę. I ta informacja nie schodzi z pierwszych stron gazet od chwili, gdy Bee ostentacyjnie zaprezentowała swój brzuszek... więcej »

 • Beyoncé w sesji dla Harper's Bazaar
  artykuł 0 2.05

  Beyoncé jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata, choć daleko jej do lansowanych przez świat mody wieszakowatych modelek. Piosenkarka nie zamierza się odchudzać. Jest dumna ze swoich... więcej »

 • Wielki twórca Giuseppe Zanotti
  artykuł 0 3.49

  Eleganckie buty wieczorowe sygnowane logo marki Giuseppe Zanotti są atrybutem gwiazd na czerwonych dywanach w Europie i za oceanem. Charakterny Włoch, którego muzą od kilku sezonów jest Anja... więcej »