• Salonowe trendy - gwiazdy w czerwieni
  artykuł 1 3.20

  Czerwony to król kolorów! Barwa życia i silnych emocji, a także... pełni kobiecości! Żaden inny kolor, tak jak czerwony, nie dodaje kobiecie zmysłowości i klasy. Wystarczy dobrać odcień... więcej »

 • Gwiazdy na gali Viva Najpiękniejsi
  artykuł 0 1.97

  Magazyn VIVA! rozpoczął kolejną edycję swojego plebiscytu, VIVA Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd!, edycję szczególną, bo tym razem połączoną z akcją charytatywną na rzecz... więcej »

 • Neonowe kolory - nowa miłość gwiazd
  artykuł 0 1.89

  W tym roku do shakera kreatorów mody powpadały soczyście różowe arbuzy, energetyzujące pomarańcze i wściekle zielone limonki. Z tej mieszanki powstał drink, który upaja już samym kolorem.... więcej »

 • Relacja z pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego - Kinetics/5.0.
  artykuł 0 2.59

  16 lutego 2010 w Studiu Tęcza na warszawskim Żoliborzu Mariusz Przybylski zaprezentował specjalną wieczorową kolekcję ubrań - damską i męską. Tym razem projektant zainspirował się najnowszym... więcej »

 • Miss Polonia 2009? Zobacz kto wygrał!
  artykuł 0 2.92

  24 października 2009 w Białej Fabryce w Łodzi odbył się jubileuszowy konkurs wyborów Miss Polonia 2009. Mający 80-letnią tradycję konkurs wyboru najpiękniejszej Polki miał wczoraj... więcej »

 • Styl gwiazdy: Beata Sadowska
  artykuł 2 3.48

  Dziennikarka podążająca za trendami z precyzją śledczego, a często i wyprzedzająca je na naszych polskich galach i dywanach. Może brakuje jej nieco „swojego” stylu, ale ta tęcza... więcej »