bata w Idolo.pl  (38)

Galerie zdjęć bata (32)

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.34

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »

 • Plecione wariacje torebkowe
  artykuł 0 2.46

  Lato , lato. Ubierz zwiewną sukienkę i wyjdź podbić świat mody. Ale żeby podbić świat, nie zapomnij o dodatkach. W tym sezonie dobrze postawić na plecione i wiklinowe torby. Duże, kolorowe,... więcej »

 • Stylizacje Idolo - lata 60-te
  artykuł 5 2.78

  Lata 60- te stały się inspiracją dla mody ulicznej. Kochamy je za seksapil i piękną linię. Styl rerto powraca do nas w nowym-starym wydaniu i mnóstwo kolekcji go w sobie zawarło.... więcej »

 • Buty sportowe - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 1 3.29

  Ładna pogoda zachęca do dłuższych spacerów oraz aktywności fizycznej. Chętniej uprawiamy sporty, a rower, biegi lub spacer z pupilem wymagają odpowiednich butów, od trampek po profesjonalne... więcej »

 • Najmodniejsze botki - przegląd jesień-zima 2010/2011
  artykuł 2 3.23

  Nadszedł czas na zakup jesiennego obuwia. Specjalnie dla naszych czytelniczek dokonaliśmy przeglądu najbardziej lubianych marek. Oto co wybraliśmy... Tego roku botki najczęściej będą w... więcej »

 • Melodyjna jesień Baty w kolekcji jesiennej
  artykuł 2 3.43

  Bata przedstawia nową jesienną kolekcję modnego obuwia i dodatków zainspirowaną wyraźnymi gatunkami muzycznymi. Nie pozwól, by odchodzące lato zepsuło Ci humor! Wyjdź na spotkanie jesieni w... więcej »