balenciaga w Idolo.pl  (13)
 • Trendy 2012 - karnawałowa moda
  artykuł 3 2.94

  Projektanci prześcigają się w swoich pomysłach, co do stylizacji karnawałowych. Dlatego właśnie na wybiegu można było oglądać styl rockowo- punkowy, elegancję damy, lata 70-te oraz futuryzm.... więcej »

 • Trendy 2012 - asymetryczne wzory
  artykuł 5 2.64

  Symetria i asymetria nieustannie walczą ze sobą na wybiegach. Projektanci nie mogą się zdecydować, co bardziej przykuwa ich uwagę w projektowaniu - klarowna linia czy szalona asymetria. Możemy... więcej »

 • Trendy 2012 - koronkowa czerń
  artykuł 0 1.92

  Jeden z najseksowniejszych trendów tej zimy! Posiada niepokojącą nutę gotyku, ale nade wszytko jest niezwykle zmysłowy! Czerń zestawiana z jedwabiami, koronkami a nawet splotami wełny,... więcej »

 • Trendy 2012 - po męsku
  artykuł 12 2.09

  Od jakiegoś czasu w pierwiastek męski wkrada się kobiecy styl. Androgeniczność staje się nowym trendem, płcią i stylem. Męskie spodnie, marynarki i koszule już nie wystarczają. Pojawiają się... więcej »

 • Trendy 2011 - Pop-art i bajkowa kreska
  artykuł 6 2.98

  Nareszcie! Na wybiegach znalazło się sporo dawki dobrego humoru. Kolorowe kreacje hipnotyzowały swoim radosnym przekazem, dostarczając endorfin. Pop-artowe projekty znalazły już swoje miejsce... więcej »

 • Trendy 2011 - punkowe detale
  artykuł 3 3.00

  Tego roku obok trendów rockowych pojawiają się motywy punkowe. Wzajemnie przeplatające się stylizacje tworzą nowoczesny look, look kobiety silnej i niezależnej. Pojawiają się ćwieki oraz... więcej »