axami w Idolo.pl  (15)

Galerie zdjęć axami (9)

 • Pastelowy Look z Axami
  artykuł 0 2.90

  Okres wyłącznie białej, beżowej lub czarnej bielizny już dawno za nami. Dziś ta część damskiej garderoby podlega takim samym modowym kaprysom jak ubrania i dodatki. Ma być nie tylko wygodnie,... więcej »

 • Co businesswoman kryje pod ubraniem?
  artykuł 0 3.04

  Na co dzień eleganckie, zadbane, pachnące najlepszymi perfumami. Za wszelką cenę starają się nie eksponować swoich walorów fizycznych, a formalne stroje – koszule i marynarki, ułatwiają... więcej »

 • Zmienność kobiet po zmierzchu
  artykuł 0 3.93

  To, że kobieta zmienną jest, każdy wie. Jednak prawdziwą sztuka opanowaną przez kobiety jest odgrywanie różnych ról, w zależności od przyświecającego nam celu. Większość przedstawicielek płci... więcej »

 • Dama Pik w nowej kolekcji Axami Cour d'Amour
  artykuł 0 2.04

  Marka luksusowej bielizny Axami prezentuje wyjątkową linię Courtesan, która charakteryzuje się różowym, pikowanym wzorem oraz zmysłowym krojem… więcej »

 • Przegląd seksownej bielizny
  artykuł 6 2.31

  W związku z miłosną atmosferą unoszącą się w powietrzu w okresie walentynkowym, postanowiliśmy dokonać przeglądu najseksowniejszych propozycji bieliźnianych. Wszystko specjalnie po to, abyś... więcej »

 • Bielizna Axami dla maturzystek i nie tylko
  artykuł 1 4.48

  Studniówka to pierwszy bal w dorosłym życiu kobiety. Towarzyszą mu niezwykłe emocje i długie przygotowania. Nic dziwnego – na tę wyjątkową noc nawet najzagorzalsze przeciwniczki zabaw i... więcej »