armani w Idolo.pl  (12)

Galerie zdjęć armani (1)

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri
  artykuł 0 1.83

  Ruszyła promocja musicalu Polita stworzonego na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. Jako, że w Negri wciela się Natasza Urbańska, nikogo nie powinno... więcej »

 • Kolekcja Rihanny dla Armaniego
  artykuł 0 2.16

  Barbadoska skończyła pracę nad autorską kolekcją dla Armaniego. Linia powstała we współpracy z markami Emporio Armani Underwaer i Armani Jeans. Kolekcja lada dzień trafi do butików Armaniego.... więcej »

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody cz. 2 - jesień/zima 2011/2012
  artykuł 5 3.30

  Oto kolejna porcja fotografii reklamowych największych domów mody. Zobaczcie, jak w sezonie jesienno-zimowym promują się najbardziej znane marki w świecie mody. więcej »

 • Rihanna blondynką
  artykuł 1 2.54

  Gwiazda, którą można podejrzewać o każdą fryzurę, tym razem zaskoczyła nas… banałem? Bo kto wyobrażał sobie gorącokrwistą, czerwonowłosą Rihannę w konwencjonalnym, seksownym blondzie? więcej »

 • Megan Fox dla marki Armani
  artykuł 0 2.22

  Megan Fox kontynuuje swój romans z marką Armani. Obecnie promuje świąteczną linię kosmetyków Armani Beauty. Jak jej idzie? więcej »

 • Trendy 2012 - po męsku
  artykuł 12 2.09

  Od jakiegoś czasu w pierwiastek męski wkrada się kobiecy styl. Androgeniczność staje się nowym trendem, płcią i stylem. Męskie spodnie, marynarki i koszule już nie wystarczają. Pojawiają się... więcej »