• Ania Jagodzińska na okładce Vogue Mexico
  artykuł 0 2.09

  Zamiast stale zachwycać się Anją Rubik, zacznijmy doceniać także inne Polki, które odnoszą spory sukces w świecie mody. Ania Jagodzińska ma dopiero 24 lata. Znajduje się w pierwszej dziesiątce... więcej »

 • W krainie Jimmy Choo
  artykuł 0 4.04

  Wielbicielką butów z metką Jimmy Choo była ikoniczna postać, uzależnionej od kupowania kolejnych szpilek, sandałów i kozaków, Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. Nie ona... więcej »

 • Ania Jagodzińska w kampanii Yes
  artykuł 0 2.81

  Magnetyzm Ani Jagodzińskiej - gwiazdy światowych wybiegów, już niebawem będzie można podziwiać w kolejnej odsłonie kampanii Yes. 23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki... więcej »

 • Kulisy sesji 'Beautiful Story' Reserved
  artykuł 0 2.59

  Paryż, francuski klimat. Kawa, bagietka i przestrzeń modnego miasta. Tu jak nigdzie indziej na świecie czuje się styl na każdym kroku. Miejsce inspiracji dla Reserved, cudowna architektura i... więcej »

 • Ania Jagodzińska - bohaterka najnowszej kampanii Reserved
  artykuł 0 3.41

  Czy marzenia się spełniają? Czy każdy ma szanse na wyśnioną pracę i odnalezienie swojej pasji w życiu? Ania Jagodzińska - jedna z bohaterek najnowszej kampanii Reserved "Beautiful Story"... więcej »

 • Ania Jagodzińska w rzeźnickiej sesji dla Vogue
  artykuł 4 2.89

  Ania Jagodzińska to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. 23-latka chodzi po wybiegach największych domów mody, pojawia się w sesjach dla najbardziej prestiżowych... więcej »