• Oscary 2012 - najpiękniejsze kreacje gwiazd
  artykuł 0 3.18

  Biel, złoto, czerwień i czerń – w tym roku gwiazdy trzymały się klasycznych konwencji. Czy ktoś zachwycił? Zdecydowanie Gwyneth Paltrow… więcej »

 • Kreacje gwiazd na rozdaniu Złotych Globów
  artykuł 5 3.19

  Bój o tytuł najlepiej ubranej czas zacząć! W szranki stają aktorki, które swoją obecnością uświetniły 69. galę wręczenia Złotych Globów. Które suknie nas zachwyciły, a które wręcz przeciwnie -... więcej »

 • Czas na zmiany - Emma Watson i Angelina Jolie
  artykuł 0 3.45

  Taki sam wygląd dzień w dzień może nudzić. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy show- biznesu. Korzystają więc z rad ekspertów i wprowadzają zmiany w życie. Czasem z dobrym skutkiem, czasem wręcz... więcej »

 • Angelina Jolie - nowa twarz domu mody Louis Vuitton
  artykuł 0 2.95

  Angelina Jolie nad udział w spotach reklamowych znanych marek zawsze przekładała działalność charytatywną. Nie reklamowała kolejnego zapachu Chanel, śladem innych gwiazd nie została twarzą... więcej »

 • Kreacje gwiazd na Złotych Globach 2011
  artykuł 26 3.13

  Gala wręczenia Złotych Globów zainaugurowała sezon na czerwony dywan. Nie da się ukryć, że to, co się na nim dzieje, jest o wiele ciekawsze od coraz bardziej przewidywalnych ceremonii. Gwiazdy... więcej »

 • Twój hollywoodzki styl
  artykuł 0 4.55

  Portal makeupforlife.net zapytał kobiety, z jakim gwiazdorskim stylem się najbardziej utożsamiają. Wyniki mówią dużo o nas samych… Okazało się, że najbardziej inspirującym (35%... więcej »