aldo w Idolo.pl  (57)

Galerie zdjęć aldo (22)

 • Jesienne pomysły na golf!
  artykuł 0 3.79

  Dlaczego golfy nigdy nie wyjdą z mody? Bo jesienią i zimą stają się najlepszymi przyjaciółmi wszystkich zmarzluchów! Grzeją, są uniwersalne, a także ultra modne! Zobaczcie nasze trzy super... więcej »

 • Torebki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 3.39

  Czas na kolejny przegląd. Tym razem przygotowaliśmy dla was zestawienie torebek. Ich niepowtarzalne wzory i fasony będą uwielbiane przez spore grono kobiet. Zobaczmy propozycje takich marek... więcej »

 • Moda z ulicy - androgeniczne stylizacje
  artykuł 12 1.99

  Androgeniczność nadal jest na czasie. Męski styl zawojował kobiecą modę! Nie tylko tej z kategorii "high", ale również tej ulicznej. Jak nosić się kobieco, lecz z zawadiacką nutką męskości?... więcej »

 • Moda z ulicy - świąteczne inspiracje
  artykuł 0 2.87

  Święta za pasem, czas więc rozejrzeć się za odpowiednią stylizacją. Dziewczyny z sieci proponują już ciekawe rozwiązania - słodkie, eleganckie oraz subtelnie chłopięce. A ty jaką wybierzesz? więcej »

 • Buty na imprezę - przegląd 2012
  artykuł 16 2.17

  Seksowne szpilki, niebotyczne obcasy czy cudne balerinki? Buty na karnawał mają być wyraziste! Dlatego postaw na brokat, kokardy, kwiaty i co jeszcze przyjdzie Ci do głowy w związku z... więcej »

 • Torebki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 3.11

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków, dlatego dziś zajmiemy się najważniejszym kobiecym atrybutem - torebkami! Duże, małe i kopertówki sprawdzają się w różnorakich sytuacjach. Zobaczmy, co... więcej »