akcesoria w Idolo.pl  (292)

Artykuły akcesoria (52)

 • Najciekawsze akcesoria do włosów
  artykuł 0 2.57

  Znów wracają do łask – klamry, korale, pióra a nawet cała biżuteria. Jeśli brakuje ci inspiracji, podpowiadamy jak możesz ozdobić swoje włosy. więcej »

 • Dodatki z kolekcji jesienno-zimowej H&M
  artykuł 1 3.11

  Najnowsza kolekcja H&M poświęcona jest butom, torebkom, szalikom i biżuterii. Zobacz propozycje dodatków na nadchodzący jesień. więcej »

 • Tajemnice kobiecej torebki
  artykuł 0 2.20

  Damska torebka to temat tak obszerny, jak jej zawartość. Znienawidzona przez mężczyzn – szczególnie podczas szukania kluczyków na mrozie – okazuje się najlepszym przyjacielem... więcej »

 • Anna Dello Russo zaprojektuje wyjątkową kolekcję akcesoriów dla H&M
  artykuł 0 2.70

  H&M z dumą ogłasza specjalną współpracę z ikoną mody, Anną Dello Russo. Idolka blogerów, której niezwykłe kreacje są zawsze dokumentowane przez fotografów mody i natychmiast szeroko... więcej »

 • Torebki na wiosnę i lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.62

  Przepastne torby, małe torebeczki, niewielkie torebki, eleganckie kopertówki. Niezależnie od rozmiaru w kobiecych torebkach można znaleźć dosłownie wszystko. Żadna z nas nie wyobraża sobie... więcej »

 • Być jak Miss
  artykuł 2 3.02

  Ciekawą sesję przygotował dla szwedzkiej sieci domów handlowych NK przygotował fotograf Marcus Ohlsson. Modelka Madelene de la Motte przeistacza się w królowe piękności z różnych krajów. więcej »

 • New Yorker - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.75

  Na sezon wiosna/lato 2012 prawdziwe rewolucje modowe. Dzięki najnowszym trendom bez obaw możemy wyzwolić się z szarych kokonów i włożyć na siebie coś weselszego. Ostatnio zrobiliśmy przegląd... więcej »

 • Sushi uzależnia
  artykuł 0 2.71

  Kto raz przełamał się aby spróbować surowej ryby na sposób japoński, na pewno wzdycha ciężko nad cenami w restauracjach sushi. Dlatego prawdziwy miłośnik będzie chciał sztukę rolowania maki... więcej »

 • Biżuteria dla fanów sagi 'Zmierzch'
  artykuł 0 2.35

  Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod... więcej »

 • Salonowe trendy - torebki gwiazd
  artykuł 0 3.41

  Bywalczyni wszystkich eleganckich bankietów i gal. Doskonale dogadująca się z wieczorowymi sukniami. A na dodatek, zawsze modna. Kopertówka - mała torebka, wielki efekt. więcej »

 • Dodatki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 1 3.00

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu modnych spodni na jesień i zimę 2011/2012. Dziś zajmiemy się dokładniej oferowanymi dodatkami przez takie marki jak Mango, Zara czy H&M. Porównamy trendy, a... więcej »

 • Kobiety kochają diamenty – kryształowa kolekcja divy
  artykuł 0 2.32

  „Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”. Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale... więcej »