adidas w Idolo.pl  (87)

Galerie zdjęć adidas (57)

 • Plastikowe buty - nietypowy trend na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.11

  Buty jak u księżniczki? Niekoniecznie. Na pewno kontrowersyjne, szokujące i nie dla każdego. Do przezroczystych pantofli trzeba mieć bardzo zadbane stopy. Obowiązkowy francuski manicure.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - masywny look
  artykuł 0 3.68

  Z drobnym sentymentem do trendów militarnych pozostała z nami słabość do oliwkowej zieleni. Nadchodzący sezon pokochał również ciężkie buty i subtelne kurtki okraszone ćwiekami. Kobieca... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na campingu
  artykuł 1 3.70

  Męska wakacyjna przygoda nierzadko kończy się poznaniem ciekawej amazonki... Aby przyciągnąć jej uwagę, oprócz męskich zaradności, powinieneś posiadać odpowiedni strój. Modne i wygodne... więcej »

 • Szorty - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 2.37

  Nareszcie wiosna w pełni za naszym oknami. A my wraz z nadejściem wysokich temperatur odsłaniamy coraz więcej naszego ciała. Najwyższy czas zatem przyjrzeć się szortom i krótkim spodenkom - są... więcej »

 • Buty sportowe - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 1 3.29

  Ładna pogoda zachęca do dłuższych spacerów oraz aktywności fizycznej. Chętniej uprawiamy sporty, a rower, biegi lub spacer z pupilem wymagają odpowiednich butów, od trampek po profesjonalne... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka
  artykuł 3 1.64

  Weekend majowy tuż tuż, więc czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Grill na działce u znajomych, czy piknik w lesie pozwala nam na luz w zakresie stroju, ale wcale nie oznacza, że... więcej »