adidas w Idolo.pl  (87)

Artykuły adidas (30)

 • Plastikowe buty - nietypowy trend na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.13

  Buty jak u księżniczki? Niekoniecznie. Na pewno kontrowersyjne, szokujące i nie dla każdego. Do przezroczystych pantofli trzeba mieć bardzo zadbane stopy. Obowiązkowy francuski manicure.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - masywny look
  artykuł 0 3.69

  Z drobnym sentymentem do trendów militarnych pozostała z nami słabość do oliwkowej zieleni. Nadchodzący sezon pokochał również ciężkie buty i subtelne kurtki okraszone ćwiekami. Kobieca... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na campingu
  artykuł 1 3.71

  Męska wakacyjna przygoda nierzadko kończy się poznaniem ciekawej amazonki... Aby przyciągnąć jej uwagę, oprócz męskich zaradności, powinieneś posiadać odpowiedni strój. Modne i wygodne... więcej »

 • Szorty - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 2.38

  Nareszcie wiosna w pełni za naszym oknami. A my wraz z nadejściem wysokich temperatur odsłaniamy coraz więcej naszego ciała. Najwyższy czas zatem przyjrzeć się szortom i krótkim spodenkom - są... więcej »

 • Buty sportowe - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 1 3.32

  Ładna pogoda zachęca do dłuższych spacerów oraz aktywności fizycznej. Chętniej uprawiamy sporty, a rower, biegi lub spacer z pupilem wymagają odpowiednich butów, od trampek po profesjonalne... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka
  artykuł 3 1.64

  Weekend majowy tuż tuż, więc czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Grill na działce u znajomych, czy piknik w lesie pozwala nam na luz w zakresie stroju, ale wcale nie oznacza, że... więcej »

 • Stylizacje Idolo - męskie hity
  artykuł 5 1.99

  W każdym sezonie na wybiegach można zobaczyć innowatorskie propozycje mody męskiej - mniej lub bardziej trafione. Dla rozjaśnienia drogi wybraliśmy kilka najbardziej popularnych i przyzwoitych... więcej »

 • Beckham i Bond w kolekcji adidas Originals by Originals
  artykuł 1 2.66

  David Beckham i James Bond powracają z nowymi pomysłami na ubiór współczesnego, eleganckiego mężczyzny. Kolekcja adidas Originals by Originals jest kwintesencją tego co w marce... więcej »

 • Najnowsza kolekcja adidas SLVR - wiosna/lato 2011
  artykuł 4 1.90

  Właśnie zawitała do Polski jedna z najbardziej modowych marek firmy adidas. Mowa oczywiście o adidas SLVR (silver) należącej do koncernu adidas w segmencie Style. Na jej sprowadzenie trzeba... więcej »

 • Stylizacje Idolo - walentynkowy look
  artykuł 1 3.05

  W ten dzień romantyczny nastój udziela się również stylizacjom. Dlatego zainspirowani świętem miłości postanowiliśmy stworzyć kilka rozmarzonych zestawów. Oto co przygotowaliśmy... Wraz z... więcej »

 • Sportowa elegancja - najnowsze trendy obuwnicze
  artykuł 0 2.83

  Kto powiedział, że w modzie wszystko już było, a kolejne najnowsze trendy to tylko odgrzebywane z czeluści szafy historii mody fatałaszki, które ponownie stają się hitami? Nic bardziej... więcej »

 • Kolekcja Adidas Originals Blue na sezon wiosna/lato 2011
  artykuł 1 3.03

  Na originalsowe ulice wkracza kolejna odsłona linii adidas Originals Blue (w ubiegłym sezonie zwanej A.039). Ta miejska kolekcja przeznaczona jest dla dziewczyn i chłopaków, którzy strojem... więcej »